Fjalë Kyçe

Shell ju fton të merrni pjesë në ngjarjen më të madhe automobilistike në Kosovë

Shell ju fton të merrni pjesë në ngjarjen më të madhe automobilistike në Kosovë

Kemi kënaqësinë të ju ftojmë në ngjarjen më të madhe të automobilizmit, të organizuar nga grupi i rrjetit social në Facebook Marakli t’kerreve! dhe atij ndërkombëtar One Life Rally. Ku këta të fundit do të vijnë, nga disa vende të ndryshme të botës.

Andaj për ju Marakli t`kerreve.! Veç muzikës, pijeve, ushqimeve, do të ketë edhe 80 super vetura që kanë çmime milionëshe si Buggati, La Ferrari, Mc Laren e shumë marka të njohura të veturave të shtrenjta.

Mysafir special do të jetë Youtuberi i njohur, Vitaly Zdorovetskiy dhe e dashura e tij Kinsley Wolanski.

Kjo ngjarje unike mbahet në hapësirat e brenditë nr.1 ne botë SHELL – Sllatinë me datë 27.06.2019 ne ora 15:30.

Super veturat me super brendinë Shell V-Power

Ardhja juaj na nderone.

Ju faleminderit.