Fjalë Kyçe

Sherr mes Noizyt dhe Oriola Marashi

Sherr mes Noizyt dhe Oriola Marashi

Modelja Oriola Marashi është një nga modelet më të përfolura. Ditët e fundit ajo u vuu në shënjestër për shkak të dalejs nga grupi OTR. Por pavarëisht kësaj Oriolës po i shkan mjaft mirë larg Shqipërisë.

Së fundmi nëpërmjet Instagramit, Oriola ka treguar se ndodhet në Lugano të Zvicrës. Ajo ka publikuar një video në instastory ku shkruan se sapo ka mbaruar fotosesionin me branin e njohur botëror GUESS.

Edhe më parë ajo ka treguar se gjendej në një nga fotostudiot në Zvicër por pa treguar detaje.