Fjalë Kyçe

Sherr mes Zaiminës dhe Françeskës? Mesazhi që tregon gjithçka

Sherr mes Zaiminës dhe Françeskës? Mesazhi që tregon gjithçka

Zaimina Vasjari dhe Françeska Jaçe janë padyshim ndër vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale dhe çdo e re rreth tyre përbën kuriozitet për publikun.

Së fundmi u përfol në portale se Zaimina dhe Françeska nuk flasin më me njëra-tjetrën.

Shkak u bë fakti që dy mikeshat nuk ishin parë në shoqërinë e njëra-tjetrës prej kohësh.

Mirëpo Françeska i ka hedhur poshtë këto aludime me komentin e fundit për Zain.

“Nuk di perëndeshë”, i shkruan Françeska këngëtares.