Fjalë Kyçe

‘Sherri’ mes kushërirave, Anxhelina Hadërgjonaj më në fund zbulon të vërtetën

‘Sherri’ mes kushërirave, Anxhelina Hadërgjonaj më në fund zbulon të vërtetën

Ditë më parë qarkulloi në mediat shqiptare lajmi se Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj kanë prishur raportet mes vete.

Shkak i sherrit mes dy kushërirave thuhej të jetë grimeri, Ariel, miku i ngushtë i Anxhelinës ku Beatrix i kërkoi atij ta ndihmonte për mundësi të reja në Los Angelos, shkruan lajmi.net.

Mirëpo, kjo gjë nuk i pëlqeu Anxhelinës.

Megjithatë, Anxhelina mbrëmë e dëshmoi të kundërtën pasi shpërndau me ndjekësit këngën e re të Albanit, “Ëndrrat e mia”.

Ndër të tjera, Anxhelina dhe Beatrix të shumtën e kohës e kanë kaluar së bashku, pavarësisht thashethemeve të fundit.