Fjalë Kyçe

Shikojeni si duket në klipin e ri Genta Ismajli

Shikojeni si duket në klipin e ri Genta Ismajli

Këngëtarja nga Gjilani, Genta Ismajli së shpejti pritet të publikojë projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

E nga ky projekt, Ismajli nuk ngurron të ndajë me ndjekësit pamje dhe video të ndryshme para publikimit të tij.

“Për të qenë i pazëvendësueshëm duhet të jeni gjithnjë ndryshe”, ka shkruar Genta krahas fotos në të cilën shfaqet tejet e ‘zjarrtë’.

Presim të shohim se çfarë do na sjell Genta, pasi ajo di t’i befasojë fansat në mënyra të ndryshme.

 

View this post on Instagram

 

In order to be irreplaceable one must always be different – Zjarr🔥 Glam Squad @sellmakasumoviq @kacilleshi 💋

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on