Fjalë Kyçe

Shikoni ‘BMW’ luksoze të Lumi B

Shikoni ‘BMW’ luksoze të Lumi B

Reperi Lumi B është paisur me një makinë të re.

Bashkëshortja e reperit Lumi B, Miranda e ka publikuar në Instastory një foto me të cilën ka treguar se burri i saj e ka blerë një veturë të re, shkruan lajmi.net.

Makina është e tipit ‘BMW’ me ngjyrë të zezë dhe duket të jetë luksoze. Miranda dhe Lumi nga përditshmëria publikojnë shpesh foto ndërsa njihen si një çift perfekt.

Reperi po vazhdon angazhimin e tij nëpër mbrëmje muzikore dhe projektet e ndryshme nuk kanë p♪7r të munguar.