Fjalë Kyçe

Shkarkohen 12 drejtorët e Policisë në qarqe, ja emrat e rinj

Shkarkohen 12 drejtorët e Policisë në qarqe, ja emrat e rinj

Kreu i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ka vendosur të shkarkojë të gjithë drejtuesit e policive në qarqe dhe të emërojë drejtues të rinj.

Gjatë konferencës për mediat, Nano bëri të ditur emrat e rinj të drejtuesve të policive.

Lorenc Panganika drejtor i Policisë së Tiranës

Hamdi Fjora në Shkodër

Gentian Berberi në Vlorë

Ardian Çipa, në Elbasan

Alfred Çepe, në Fier

Gjovalin Loka, në Korçë

Neritan Nallbati, në Durrës

Rebani Jaupi, Drejtori i Departamentit të Sigurisë Publik

Edmond Çullhaj, Drejtor në Kukës

Bledar Çeliku, në Gjirokastër

Oltion Bistri, drejtor në Lezhë

Skënder Hitaj, në Dibër

Alban Dautaj, Drejtor i Antiterrori