Fjalë Kyçe

Shkenda Dubova çmendë tajlandezët

Shkenda Dubova çmendë tajlandezët

Tashmë e disa ditë emri i saj bënë bujë të madhë në rrjetet sociale dhe po ashtu tek mediat.

Kjo pasi që ajo falë bukurisë dhe linjave, po arrin që të jetë në fokus të vëmendjes nga të gjithë, shkruan Kosovarja.

Shkenda Dubova,e cila ka disa ditë që po ndodhet në Tajlandë, dhe çdo ditë e më shumë, po na tregon që po kalon mjaft ditë të mira atje.

E së fundmi ajo erdhi me një imazh tejet atraktiv, e cila ka pozuar në anije.

Shkenda aty duket e veshur me bikini, duke i ekspozuar më shumë gjoksin dhe të pasmet.

Ajo atje ka shkuar së bashku me miket e saj më të ngushta, pasi që në vendin tonë, temperaturat janë dukshëm të ulta.

Dhe pse jo, bukuroshet pas një suksesi në karrierën e tyre, e kanë merituar një pushim të tillë.