Fjalë Kyçe

Shkoi në pushime me babain, Ritës i ndodhi diçka aspak e këndshme

Shkoi në pushime me babain, Ritës i ndodhi diçka aspak e këndshme

Rita Ora bashkë me babain e saj udhëtuan në Las Vegas, por i ndodhi ajo që nuk e priste.

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave ka treguar se po kalonte çaste të mrekullueshme me babain, shkruan lajmi.net.

Në një fotografi që postoi në InstaStory, Rita ka treguar se nuk është mirë me shëndet.

“Jam sëmurë”, ka shkruar Rita mbi foto, në të cilën shihet e veshur në veshje sportive dhe me një kapele në kokë.

Për ndryshe, këngëtarja këto ditë fillon turneun e ri në Australi.