Fjalë Kyçe

Shkruajti komente negative në Facebook, kërcënohet së bashku me familje

Shkruajti komente negative në Facebook, kërcënohet së bashku me familje

Arrestohet i dyshuari që ngacmoi një familje në Prishtinë.

Dje në Prishtinë është raportuar nga ankuesi mashkull se është ngacmuar ai dhe familja e tij përmes rrjetit social, Facebook nga një persona me shtetësi të huaj.

Policia raporton se ngacmuesi është ndaluar për 48 orë dhe krejt kjo erdhi si pasoj e shkrimeve të ankuesit në një medium lidhur me një person të dyshuar për fajde./Gazeta Alo/