Fjalë Kyçe

Shkumbin Ismaili publikon baladën “Ndjeva mall”

Shkumbin Ismaili publikon baladën “Ndjeva mall”

Shkumbin Ismaili ka publikuar projektin e ri muzikor.

Shkumbin Ismaili siç edhe e kishte paralajmëruar, sapo publikoi këngën e tij më të re, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për projektin me titull “Ndjeva mall”, këngë kjo me tekst dhe muzikë të vetë këngëtarit, ndërsa për klipin u kujdes Max Production.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Shkumbin Ismaili, e cila edhe kësaj radhe është e zhanrit baladë.