Fjalë Kyçe

Shkurta i uron ditëlindjen një personi të dashur, e quan yll

Shkurta i uron ditëlindjen një personi të dashur, e quan yll

Shkurta edhe kësaj here tregon se sa e dashur është.

Siq e dimë këngëtarja e estradës shqiptare Shkurte Gashi nuk është edhe aq aktive në rrjetet sociale dhe nuk poston shumë foto nga familjarët e saj, shkruan Gazeta Alo.

Mirpo gjatë kohës së fundit ajo ka filluar të shpërndaj mjaftë poste ku i shfaq familjarët e saj e veqanërisht duke ju uruar atyre datëlindjet.

Së fundi ajo ka postuar një foto të nipit të saj (djalit të vëllait) të cilit ja ka uruar ditëlindjen duke postuar një foto momentale të tij, sa i lumtur që duket./Gazeta Alo/