Fjalë Kyçe

Shkurta krah për krah me një bukurosh!

Shkurta krah për krah me një bukurosh!

Shkurta prezanton nipin e saj të pashëm Këngëtarja e mirënjohur, Shkurte Fejza konsiderohet ikonë e muzikës shqipe.

Ajo për dekada me radhë ka sjell këngë që janë bërë hite në mbarë trojet shqiptare, shkruan rtv21.tv.

Krahas muzikës, të cilën edhe sot e bënë me shumë mund për fansat e saj të shumtë, këngëtarja po mundohet që të qëndrojë sa më afër tyre.

Shkurta, në rrjete sociale po publikon imazhe të ndryshme nga jeta private dhe profesionale për fansat e saj të shumtë.

Së fundmi këngëtarja ka hedhur në facebook një imazh të bukur me nipin e saj nga qyteti i Stuttgartit.

“Me nipin tim Jetishin ne Shtutgard”, ka shkruar ajo krahas imazhit, teksa ka marrë komente dhe pëlqime të shumta.

Këngëtarja qe 35 vjet është e martuar me Hajrush Behlulin, me të cilin ka tri vajza dhe një djalë.