Fjalë Kyçe

Shkurte Fejza flet rreth dasmës së Gresës

Shkurte Fejza flet rreth dasmës së Gresës

Vajza e Shkurte Fejzës së shpejti do të martohet, këngëtarja zbulon disa detaje nga dasma e saj.

Shkurte Fejza ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka rrëfyer të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale, si dhe foli rreth projekteve të reja.

Ndër të tjera, Shkurta zbuloi se vajza e saj, Gresa, së shpejti do të martohet, madje dha disa detaje nga dasma e saj.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Shkurte Fejza.