Fjalë Kyçe

Shkurte Fejza përgëzon vajzën, Besianën për këngën e re

Shkurte Fejza përgëzon vajzën, Besianën për këngën e re

Shkurte Fejza është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.
Përveç Gresës edhe vajza tjetër e Shkurtes, Besiana ka bërë debutimin në tregun tonë muzikor, shkruan lajmi.net.

E për këtë, Shkurta thotë disa fjalë:

“Besiana Ime e bukur, me knaqe me zerin e ambel. Ylli i mamit sukseset e tua mos t’u ndalshin asnjehere”, ka shkruar ajo.

“Loca”, titullohet kënga e re e Besianës që siç shihet po pëlqehet mjaft shumë nga publiku dhe komentet e njerëzve janë mjaft pozitive.