Fjalë Kyçe

Shkurte Gashi e ‘kallë’ Zvicrën, atje ishte edhe modelja jonë e njohur

Shkurte Gashi e ‘kallë’ Zvicrën, atje ishte edhe modelja jonë e njohur

Shkurte Gashi është këngëtarja e shumë pëlqyer e estradës sonë.

Shkurta është shumë aktive në koncertet e saj që i mban në diasporë ku edhe ka një numër të madh adhuruesish, shkruan Gazeta Alo.

Ajo nuk është shumë aktive në rrjetet sociale por janë ata që e ndjekin në çdo hap Shkurten duke ndarë video me të.

Në instastory shihet se një fanse i ka bërë një video gjersa ajo e ‘kall’ ndejën në Zvicer, aty ishte edhe Kadrie Canolli, moderatorja dhe modelja e njohur shqiptare e cila s ka mundur pa bërë një foto me Shkurtën dhe një video teksa ajo këndon./Gazeta Alo/