Fjalë Kyçe

Shkurte Gashi feston ditëlindjen, këto janë urimet emocionuese të kolegëve dhe familjarëve

Shkurte Gashi feston ditëlindjen, këto janë urimet emocionuese të kolegëve dhe familjarëve

Shkurte Gashi është këngëtarja shumë e dashur për publikun që me thjeshtësinë e saj ka arritur të fitoj vëmendjen dhe dashurin e adhuruesve.

Shkurta është shumë e mbajtur sa i përket jetës private dhe e ruan privatësinë e saj me fanatizëm, shkruan Gazeta Alo.

Kësaj here Shkurta s’lë pa bërë publike urimin që ia bënë vëllait të saj për ditëlindje dhe shohim se është një djalosh i bukur ashtu si e motra.

Dje vëllai dhe sot Shkurta feston ditëlindje e saj, e që akoma se dimë sa vite po i mbush por ajo që dimë është se Shkurta për vitet të tëra në skenë gjithmonë kishte këtë pamje dhe elegancë.

Në instastory Shkurta ka publikuar shumë urime që ka marr nga familjar e miq për ditëlindjen e saj. Urojmë që t’i bëj edhe 100 vite tjera Shkurte Gashi./Gazeta Alo/