Fjalë Kyçe

Shkurte Gashi me këtë lutje që bën tregon se sa e ndjeshme është

Shkurte Gashi me këtë lutje që bën tregon se sa e ndjeshme është

Shkurte Gashin jemi mësuar ta shohim vetëm përmes videove të fansave të saj.

Shkurta është shumë pak aktive në rrjetet sociale pasi që ajo nuk është prej këngëtareve që dëshiron të tërheq vëmendjen me postime ashtu siç bëjnë koleget e saj, shkruan Gazeta Alo.

Ajo kësaj here në instastory nuk poston foto të vetën mirëpo një lutje për ndihmë për djalin 14 vjeçar i cili ka nevojë për ndihmë financiare që të shërohet.

Nga kjo mund të shohim se sa humane dhe e ndjeshme është Shkurta./Gazeta Alo/