Fjalë Kyçe

Shkurte Gashi për herë të parë publikon foton me nënën dhe motrat për 8 mars, ja sa ngjajnë ato

Shkurte Gashi për herë të parë publikon foton me nënën dhe motrat për 8 mars, ja sa ngjajnë ato

Këngëtarja Shkurte Gashi është këngëtarja e mirënjohur e estradës sonë që ka një numër të madh adhuruesish.

Ajo ndryshe prej artistëve të tjerë me shumë fanatizëm ruan privatësinë e saj e gjithashtu edhe familjen duke mos i bërë publike fotot familjare asnjëherë, shkruan Gazeta Alo.

Shkurta kësaj here vendos që me rastin e festës së 8 marsit të publikoj një foto me nënë dhe motrat e saj ku shkruan: “Urime 8 marsin, nëna dhe motrat e mia, ju dua shumë”.

Ajo është shumë aktive në koncertet që i mban kryesisht në diasporë nga atje ku shumë ndjekës publikojnë video nga atmosfera që krijon Shkurta me zërin e saj të mrekullueshëm./Gazeta Alo/