Fjalë Kyçe

Shpat Kasapi vjen me një bashkëpunim me këtë këngëtare

Shpat Kasapi vjen me një bashkëpunim me këtë këngëtare

Shpat Kasapi ka zbuluar këngëtaren me të cilën ka filluar punimet për një duet.

Shpat Kasapi përmes rrjetit social Instagram ka bërë publike se projekti i ri është në bashkëpunim me Blerina Braka dhe do të lansohet së shpejti, shkruan lajmi.net.

Kënga do të jetë e shoqëruar edhe me videoklip, ndërsa pamje nga klipi janë publikuar në rrjete sociale.

Kujtojmë se ky nuk është bashkëpunimi i parë mes dy këngëtarëve.

Ata edhe më parë kishin bashkuar forcat për një bashkëpunim i cili rezultoi me sukses, dueti i fundit mes dy artistëve titullohet “Zogu Ti”.