Fjalë Kyçe

Shpërthen fansja duke ia përmendur Kaltrinës edhe operacionin plastik

Shpërthen fansja duke ia përmendur Kaltrinës edhe operacionin plastik

Kaltrina është këngëtare që ka krijuar shumë këngë të paharruara për publikun.

Kaltrina Selimi është këngëtarja që ka një numër të madh ndjekësish, ajo ka kohë që është zhvendosur në Angli për të jetuar më bashkëshortin e saj.

Ajo edhe pse nënë e një djali të vogël akoma është shumë aktive edhe në muzikë, shkruan Gazeta Alo.

Përveç fansave që e adhurojnë atë dhe muzikën e saj, ka edhe nga kritikuesit që s’mund të heshtin, e në rastin e Kaltrinës është një komentuese që thotë: ‘S met kush pa e bo hunen operacion’, duke e thumbuar këngëtaren. /Gazeta Alo/