Fjalë Kyçe

Shqiptarët i kanë lënë mbresë Anwarit, sillet me shqiponjë në trup

Shqiptarët i kanë lënë mbresë Anwarit, sillet me shqiponjë në trup

Bashkë me Dua Lipën edhe i dashuri i saj Anwar Hadid ishte në Kosovë.

‘Sunny Hill Festival’ edhe këtë vit bëri të mundur që shumë shtetas të huaj të njoftohen me të mirat e shtetit të Kosovës, shkruan lajmi.net.

Si duket pritja që j’u bë artistëve i ka lënë atyre përshtypje më së shumti, dhe nuk janë vetëm artistët e magjepsur nga kosovarët por edhe i dashuri i Dua Lipës, Anwar Hadid.

Minuta më parë këngëtarja shqiptare publikoi një fotografi në Instagram, me partnerin ku shihet se Anwar është i veshur me një bluzë që ka të vizatuar shqiponjën në shpinë.