Fjalë Kyçe

Shtëpia e këngëtares goditet nga rrufetë

Shtëpia e këngëtares goditet nga rrufetë

Këngëtarja shqiptare ka shpëtuar mirë pas vetëtimave të mbrëmshme.

Pas tërmeteve Shqipërinë ka kapluar ankthi edhe i rreshjeve dhe vetëtimave, shkruan lajmi.net.

Rezarta Shkurta është një nga këngëtaret e cila ka përjetuar një natë të frikshme natën e mbrëmshme kjo për shkak se rrufetë kanë goditur shtëpinë e këngëtares.

Ajo njoftoi përmes Instagramit se shtëpia e saj ishte goditur nga rrufetë madje edhe u dogj një pjesë,

por për fat të mirë dhe për shkak të intervenimit të policisë dhe zjarrfikësve gjithçka është konsoliduar.