Fjalë Kyçe

Shtëpia përrallore e Jennifer Lopez

Shtëpia përrallore e Jennifer Lopez

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë zgjeruar pasurinë e tyre me një shtëpi të re.

Çifti i famshëm kanë blerë një shtëpi tejet luksoze në ishujt e Island.

Vendi është spektakolar, bëhet fjalë për një shtëpi prej 40,000 metrash katrorë.

Vila ka 10 dhoma gjumi, 12 banjo dhe një pishinë përrallore.

Vila ka edhe bibliotekë të pasur, dhomë të verës, kuzhinë të stilit industrial dhe një sallë vallëzimi.

40 milionë dollarë vlerësohet se ka kushtuar kjo perlë.