Fjalë Kyçe

“Shumë shumë” vjen nga Noizy dhe Genti

“Shumë shumë” vjen nga Noizy dhe Genti

Reperi shqiptar, Noizy ka publikuar projektin e ri muzikor.

Reperi shqiptar këtë herë ka bashkëpunuar me Gentin dhe projekti i tyre titullohet “Shum shum”, shkruan lajmi.net.

Kjo këngë e Noizyt është shoqëruar me video por nuk i ka bërë ndonjë videoklip të veçantë si herët e tjera.

Projektin tanimë mund ta gjeni në kanalin e Alpha Music Empire në YouTube dhe pritet të pëlqehet nga publiku.

Ndërkohë, Noizy këtë vit do të sjell edhe albumin e ri për të cilin është duke punuar mjaft shumë.