Fjalë Kyçe

Shyhrete Behluli befason fansat, ja çfarë foto ka publikuar në Instagram

Shyhrete Behluli befason fansat, ja çfarë foto ka publikuar në Instagram

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, e këtë simpati të publikut e pati që në daljen e parë në skenë, përcjell ORAinfo.

Shyhretja krahas moshës dhe angazhimeve që i në profesion nuk heziton edhe të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë publikon foto e video të ndryshme.

Ajo sot ka befasuar fansat e saj, duke e nisur ditën me një postim të papritur. Shyhretja pak çaste me parë ka publikuar një foto të Leartës dhe nipit të saj Matinit.

Këtë foto Shyhretja e ka postuar pa asnjë mbishkrim, por duket se këngëtarja e njohur është shumë e lidhur me rejën e saj dhe nipin e vogël Matinin.