Fjalë Kyçe

Shyhrete Behluli dhe Engji e përmbyllën 2018-ën më elegante se kurrë

Shyhrete Behluli dhe Engji e përmbyllën 2018-ën më elegante se kurrë

Shyhrete Behluli tash nuk po e pret fesën e vetme para mikrofonit.

Tash kur edhe vajza e saj Engji po merret me muzikë, Shyhrete Behlulin dhe atë po i shohim bashkë jo vetëm në shtëpi si nanë e bijë por edhe para mikrofonit, shkruan lajmi.net.

Njësoj ka ndodhur edhe mbrëmë në natën e Vitit të Ri ku të dyja kanë shkëlqyer pranë njëra-tjetrës.

Në një foto të cilën Engji e ka publikuar në Instastory, dyshja duken më elegante se kurrë të veshura me fustane të zi.