Fjalë Kyçe

Shyhrete Behluli me urim të veçantë për djalin e saj me rastin e kurorëzimit

Shyhrete Behluli me urim të veçantë për djalin e saj me rastin e kurorëzimit

Shyhrete Behluli është shumë aktive me këngë të reja.

Shyhrete Behluli ashtu sikurse edhe artistët e tjerë nuk mund t’i rezistojë përdorimit të rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net.

Sot, këngëtajra ka postuar një fotografi të djalit të saj Kushtrimit dhe resë Leartës, pas kurorëzimit të tyre në Komunën e Prishtinës.

“Urime kurorezimin dhe Learte urime ditelindjen u plakshi bashke💙❤💙”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, kënga e fundit nga Shyhrete Behluli është “Gëzimi i shpisë”, e publikuar gjatë ditës së djeshme.

https://www.instagram.com/p/BrZ9yqNBRUx/?utm_source=ig_embed