Fjalë Kyçe

Shyhretja me fjalë të mëdha uron Engjin për ditëlindje

Shyhretja me fjalë të mëdha uron Engjin për ditëlindje

Sot feston ditëlindjen këngëtarja e njohur Engjëllusha Salihu po feston ditëlindjen.

Për këtë ditë ajo pranoi urime të shumta nga personat e familjes, po ashtu edhe nga shoqëria, shkruan Kosovarja.

Pa dyshim, urimin më të veçantë këngëtarja e pranoi nga nëna e saj e cila zgjodhi fjalët më me vlerë për Engjin duket e barazuar me engjëll.

“Gezuar ditelindjen engjellusha ime,se zoti te fali si e ke edhe vet [email protected], ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Shyhretja dhe Engji po qëndrojnë bashkë me familjen në shtëpi gjatë kësaj periudhe.