Fjalë Kyçe

Shyhretja poston foton më të bukur me nipin

Shyhretja poston foton më të bukur me nipin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli së fundmi është duke u treguar mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht për ndjekësit e saj i ndan projektet e reja muzikore dhe momentet nga mbrëmjet e ndryshme. Por, në profilin e saj gjithashtu nuk mungojnë as fotografitë nga jeta private e saj.

Së fundmi, Shyhretja në Instagram ka publikuar një fotografi të bukur, në të cilën shihet duke e mbajtur në duar nipin e saj, Matinin.

“Me zemrën tem”, është mbishkrimi që këngëtarja e ka lënë poshtë fotografisë së publikuar në Instagram

.