Fjalë Kyçe

Si dukej dikur dhe sot, Tayna ka një mesazh të rëndësishëm për të gjithë

Si dukej dikur dhe sot, Tayna ka një mesazh të rëndësishëm për të gjithë

Tayna e ka dhënë një mesazh për të gjithë.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka qenë e dashur për publikun që nga fillimet e para të karrierës dhe njësoj po vazhdon edhe sot, shkruan lajmi.net.

Tayna ka ndryshuar edhe nga pamja mirëpo po e ruan ‘zjarrin’ e fëmijërisë akoma.

ishte vetë Tayna e cila e dha pikërisht këtë mesazh për ndjekësit e saj të shumtë nëpërmjet një imazhi të publikuar nga e kaluara dhe sot.

“Mbi të gjitha mos lejo moshën të të shuajë zjarrin e fëmijës që ke brenda vetes”, ka shkruar rep-artistja shqiptare.