Fjalë Kyçe

Si e nis ditën Arta?

Si e nis ditën Arta?

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj po vazhdon të jetë mjaft e përfolur.

Por pavarësisht kësaj ajo po e jeton normalisht jetën pa asnjë therrë në këmbë, shkruan “Kosovarja”.

Arta Nitaj nuk po ndalet së formësuari trupin e saj, edhe pse duket çdo herë në top formë.

Si të mos ketë trup bombastik Arta kur me mëngjes nis ditën në palestër?