Fjalë Kyçe

Si gjithë të tjerët, edhe një ish-konkurrent i ‘Për’puthen’ ia mësyn tregut të muzikës

Si gjithë të tjerët, edhe një ish-konkurrent i ‘Për’puthen’ ia mësyn tregut të muzikës

Rinian Leka la paralajmëruar se po nis rrugëtimin në muzikë.

Rinian Leka i cili ishte një ndër konkurrentët e “Përputhen” ka lajmëruar një befasi për ndjekësit e tij.

Përmes Insatgramit ai së fundi postoi disa fotografi dhe një video ku u pa duke xhiruar klipin e ri muzikor.

Ai dha lajmin se tashmë po ia mësyn muzikës, debutimin e tij në muzikë duke e bërë me duet të cilin do ta sjellë së shpejti.

Riniani nuk dha detaje të mëtutjeshme mirëpo zbuloi titullin e këngës e cila do të titullohet “Drama”