Fjalë Kyçe

Si nëna si e bija, kjo është vajza bukuroshe e Duda Baljes

Si nëna si e bija, kjo është vajza bukuroshe e Duda Baljes

Duda Balje është një nga deputetet e Kuvendit të Republikës së Kosovës më të komentuara.

Kjo falë bukurisë së saj dhe trupit atraktiv, prandaj çdo lëvizje e saj bie në sy dhe përflitet.

Duda së fundmi në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi selfie së bashku me vajzën e saj.

Ndërsa nënë e bijë po duken si motra.

Ndryshe deputetja ka edhe dy dy djem.