Fjalë Kyçe

Si rrallëherë, Ronela shfaq linjat perfekte në bikini

Si rrallëherë, Ronela shfaq linjat perfekte në bikini

Ronela Hajati publikoi një foto atraktive në bikini.

Ronela Hajati tash e disa ditë po shijon pushimet në Miami, ku nuk i kursen fotografitë nga atje, shkuan lajmi.net.

Së fundi, ajo postoi një foto, në të cilën u shfaq në bikini, e ku tregon linjat trupore dhe dukej në top-formë.

“Hej Miami ju përshëndesim! ”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se “MVP” titullohet projekti i fundit muzikor nga Ronela Hajati, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.