Fjalë Kyçe

 Sigurohuni të jeni gati para se t’i shihni këto poza të Kejvina Kthellës

 Sigurohuni të jeni gati para se t’i shihni këto poza të Kejvina Kthellës

Kejvina Kthella ka ardhur me një fotosesion të ri.

Bjondina seksi, Kejvina Kthella në prag të festave të fundvitit e ka realizuar një fotosesion në të cilin duket më joshëse se asnjëherë më parë, shkruan lajmi.net.

Kejvina ka zgjedhur ta tregoj gjoksin bombastik dhe këmbët e gjata ndërsa në njërën foto shihet e ulur në krevat e në tjetrën e shtrirë.

Imazhet, në të cilat ka vënë në plan të parë format e saja trupore, kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga ndjekësit e saj.

Kejvina numëron mbi 230 mijë ndjekës, të cilët mezi presin publikimin e fotografive të saja të reja.

https://www.instagram.com/p/Brw_s2kHmbV/?utm_source=ig_embed