Fjalë Kyçe

Sinan Vllasaliu me këto fjalë uron bashkëshorten për ditëlindje

Sinan Vllasaliu me këto fjalë uron bashkëshorten për ditëlindje

Sinani e ka uruar gruan publikisht.

Bashkëshortja e këngëtarit, Sinan Vllasaliu, sot feston ditëlindjen.

Me këtë rast ajo sigurisht se ka pranuar urime të shumta nga familjarë e miq e nuk kishte se si të mungonte urimi publik i bashkëshortit të saj, Sinan Vllasaliut.

Sinani e ka publikuar një foto së bashku me të në Instagram dhe pranë postimit i ka bërë urimin e veçantë.

“Kjo foto nuk asht dje, po as neser! kjo asht per tan jeten zemer urime dietëlindja”, ka shkruar ai dhe pranë fotos më pas ka pranuar edhe urime të shumta.

https://www.instagram.com/p/CDzv09_BnPb/?utm_source=ig_embed