Fjalë Kyçe

Sinan Vllasaliu sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

Sinan Vllasaliu sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

Sinan Vllasaliu sot feston ditëlindjen.

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sinan Vllasaliu, sot e ka festuar ditëlindjen e tij të 57-të, shkruan lajmi.net.

Me rastin e kësaj date të veçantë ai ka pranuar urime nga familjarë e miq. Sinani gjatë gjithë karrierës së tij ka qenë i respektuar nga kolgët dhe publiku për punën e bërë.

Vlen të përmendet urimi i vajzës së tij Edonës “Babinjo, ti krahu im me i forte te kam me shume se Bab’ te paqa gjithe jeten. Bab’ fjale ka shume por asnje e duhura per ta shprehe dashurine dhe mirenjohejen qe kemi per ty. Thjeshte faleminderit per gjithecka! Urime ditelindjen te paqim edhe shume e shume vite tjera me shendet te plote bashk me mamin! Te duam shume! Une, Jani e Nia!”.

https://www.instagram.com/p/B-Ym84Zl6tp/