Fjalë Kyçe

Skerdi dhe Gent Fatali publikojnë këngën “Melodia”

Skerdi dhe Gent Fatali publikojnë këngën “Melodia”

Dyshja shumë e dashur për publikun kanë publikuar projektin e ri.
Skerdi Ago dhe Gent Fatali kanë lansuar bashkëpunimin me titull “Melodia”, të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Kënga është me tekst dhe muzikë të të dy artistëve, ndërsa videoklipi është punuar nga Max Productional.

Klipi i kësaj kënge sjell skena me ngjyra verore, të cilat janë realizuar në bregdet.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Gent Fatali dhe Skerdi Ago me titull “Melodia