Fjalë Kyçe

Skerdi dhe Nora Istrefi vijnë me këngën e re “M’ke mungu”

Skerdi dhe Nora Istrefi vijnë me këngën e re “M’ke mungu”

Kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Reperi nga Shqipëria, Skerdi dhe Nora Istrefi kanë sjell këngën e re të paralajmëruar kohë më parë, shkruan lajmi.net.

Kënga vjen e finalizuar edhe me videoklip, në të cilën Nora vjen tejet seksi dhe mjat atraktive.

Video është realizuar nga Max Production nën producimin e BIGBANG REDBOX, pjesë e të cilit është reperi shqiptar.

Projektin tanimë mund ta gjeni në kanalin, Youtube që pritet të pëlqehet nga publiku.