Fjalë Kyçe

Skerdi kopjon këtë artist të njohur në klipin e ri

Skerdi kopjon këtë artist të njohur në klipin e ri

Skerdi dhe Nora Istrefi publikuan sot projektin e ri muzikor.

“M’ke mungu”, titullohet kënga e tyre e re e finalizuar edhe me videoklip në të cilën artistët vijnë mjaft atraktiv, shkruan lajmi.net.

Mirëpo, njëra nga skenat e këtij videoklipi është tërësisht e kopjuar.

Bëhet fjalë për skenën kur Skerdi del me kostum nga një pjesë e hotelit që është e njëjtë me atë Gent Fatalit te kënga “Na vjen dita (Ciao Bella)”.

Jo vetëm në kostum edhe mënyra se si reperi ka ecur është e njëjtë me të Fatalit.

Për më shumë shikojeni, videot.