Fjalë Kyçe

Soni Malaj me pozë joshëse, në plan të parë vë belin e sheshtë

Soni Malaj me pozë joshëse, në plan të parë vë belin e sheshtë

Soni Malaj është shfaqur joshëse e veshur kuq e zi.

Soni Malaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi tërheqëse, ku u shfaq e veshur kuq e zi, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte veshur një fund, të cilin e kishte kombinuar me bluzë të zezë dhe xhaketë të kuqe.

Në plan të parë, ajo kishte vënë belin e sheshtë, ndërsa si çdo herë edhe kësaj radhe u shfaq në top-formë.

Për ndryshe, “En la intimidat” titullohet projekti i fundit nga Soni, në duet me Jowell.