Fjalë Kyçe

Soni nuk ndryshon edhe pas pesë vitesh, poston një imazh ku e dëshmon këtë

Soni nuk ndryshon edhe pas pesë vitesh, poston një imazh ku e dëshmon këtë

Soni poston foton e para pesë vitesh.

Këngëtarja shqiptare, Soni Malaj e cila së fundi nuk është edhe aq aktive në rrjetet social apo edhe në muzikë, shkruan Gazeta Alo.

Soni kësaj here ka postuar një imazh të vitit 2015 dhe siç shihet nuk dallon shumë me tash veç se pas lindjes së vajzës ajo mori qëndrim më serioz në paraqitjet e saj.

Ajo u përfol shumë gjatë kohës sa ishte në lidhje me këngëtarin Flori Mumajesin, lidhja e tyre nuk zgjati shumë për të filluar me balerinin nga Italia, me të cilin u martua dhe lindi vajzën por që nuk zgjati shumë as ajo lidhje.

Tashmë Soni duket shumë bukur si një nënë beqare./Gazeta Alo/