Fjalë Kyçe

Sonte luhen ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Sonte luhen ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Sonte zhvillohen ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në Basketboll.

Ndeshja e parë luhet nga ora 16:30 në mes të Bashkimit nga Prizreni dhe Yllit nga Suhareka, shkruan Indeksonline.

Ndërsa ndeshja e dytë dhe më interesantja luhet nga ora 19:00 në mes të Rahovecit dhe Pejës.

Fituesit e këtyre sfidave ndeshen të shtunën në finalen e madhe.