Fjalë Kyçe

Sot çmenden pas saj, por si dukej Melinda para ndërhyrjeve

Sot çmenden pas saj, por si dukej Melinda para ndërhyrjeve

Rep artistja më e re Melinda Ademi e cila nisi karrierën në SHBA po vazhdon të korrë suksese në zhanrin e saj.

Me pjesëmarrjen e saj në spektaklin e famshëm televiziv “American Idol”, kishte befasuar jo vetëm jurinë e spektaklit, por mbarë shikuesit, shkruan Kosovarja.

Melinda Ademi është duke i shijuar sukseset e para në skenën muzikore shqiptare falë disa këngëve, të cilat janë pëlqyer shumë nga fansat e saj.

Madje, me këngët dhe stilin e saj ajo ka arritur ti ‘çmend’ fansat sa dikush prej tyre bëri edhe tatuazh emrin e saj në dorë.

Por a ishte e njëjta Melindë edhe para se të ngjitej në skenën muzikore. Duke parë imazhet e viteve më parë vërehet dukshëm se edhe Melinda ka ndërhyrje në fytyrën e saj.

Shikoni imazhet dhe vëreni ndryshimin: