Fjalë Kyçe

Sot ka festë në familjen e Shkurte Fejzës

Sot ka festë në familjen e Shkurte Fejzës

Në familjen e Shkurte Fejzës sot ka një arsye më shumë për të festuar.

Gresa Behluli sot feston ditëlindjen, meqë rast ka pranuar urime të shumta nga miqtë dhe fansat, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka postuar një fotografi, në të cilën shihet me një dhuratë në duar, ndërsa mbishkrimi që i la fotos është “Vajza e ditëlindjes”.

Për ndryshe, Gresa është aktive me këngë të reja dhe mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit.

 

 

View this post on Instagram

 

Bday girl 🎂🍾🥂 18.03

A post shared by Gressa Behluli (@gressabehluli) on