Fjalë Kyçe

Sot ka festë në familjen e Shyhrete Behlulit, çka po festojnë ata

Sot ka festë në familjen e Shyhrete Behlulit, çka po festojnë ata

Sot ka festë në familjen e artistes së mirënjohur, Shyhrete Behluli.

Kjo ngase djali i madh i këngëtares feston sot ditëlindjen dhe kjo u bë e ditur nga Engjëllusha, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi të publikuar në llogarinë e saj Instagram, Engjëllusha uron vëllaun, Kushtrimin për ditëlindje.

“Urime ditëlindja”, ka shkruar ajo.

Përndryshe, Shyhretja ka një karrierë të bujshme profesionale e cila prej vitesh ka sjell projekte të suksesshme.