Fjalë Kyçe

Sot ka festë për Jonida Maliqin, ajo feston ditëlindjen

Sot ka festë për Jonida Maliqin, ajo feston ditëlindjen

Jonida Maliqi me këtë datë feston ditëlindjen, e që sot mbushi plot 36 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka pranuar urime të shumta nga miqtë dhe fansat, që nga minutat e parë të kësaj dite.

Për ndryshe, Jonida Maliqi është duke u përgatitur për paraqitjen në festivalin e këngës evropiane “Eurovision”, ku do ta përfaqësojë Shqipërinë me këngën “Ktheju Tokës”.