Fjalë Kyçe

Suharekë, hajnat vjedhin laptop, telefona, para të gatshme dhe armë

Suharekë, hajnat vjedhin laptop, telefona, para të gatshme dhe armë

Të martën në Suharekë ka ndodhur ka ndodhur një vjedhje.

Hajnat brenda shtëpisë kanë vjedhur vjedhur  një laptop  te tipit Acer , dy telefona samsung, 100 euro para të gatshme , një armë të gjatë  (me leje)  dhe shtatë fishekë  të cal.7.9 mm.

Policia përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se vjedhja ka ndodhur derisa viktima mashkull ishte në një aheng familjar.

Njësitet policore janë duke kryer hetime lidhur me rastin./Gazeta Alo/