Fjalë Kyçe

Suharekë, përfshihet nga zjarri kati i dytë dhe kulmi i një shtëpie

Suharekë, përfshihet nga zjarri kati i dytë dhe kulmi i një shtëpie

Një banor i fshatit Studenqan të Suharekës ka raportuar se në rrethana ende të panjohura, i është përfshirë nga zjarri kati i dytë dhe kulmi i shtëpisë.

Policia njofton se zjarrëfikësit kanë lokalizuar zjarrin.

Sipas ankuesit, vlera e dëmit ka një shumë të konsiderueshme./Gazeta Alo/